Ponieważ jesteś Beneficjentem projektu LeaNGO, realizowanego przez Fundację e-fektywni.org, zachęcamy Cię do wzięcia udziału w ostatnim szkoleniu on-line w tym roku, a także ostatnim wydarzeniu organizowanego w ramach projektu LeaNGO, gdyż projekt kończy się 31 grudnia.

Szkolenie on-line, prowadzone przez naszą ekspertkę Monikę Jancewicz, odbędzie się 28 grudnia 2023 roku (czwartek) o godzinie 18:00. Szkolenie potrwa do godziny 20:00. Jednak później będzie dla osób chętnych także sesja pytań do naszej ekspertki, więc nie pozostawimy żadnych Twoich pytań bez odpowiedzi! 😊

🔍 Czego się nauczysz?

  • Skutecznych strategii zarządzania czasem.
  • Optymalizacji procesu planowania zadań.
  • Praktycznych narzędzi ułatwiających organizację pracy.
  • Budowania skutecznej struktury czasowej dla Twojej organizacji.

💡 Dlaczego warto wziąć udział?

  • Poszerzysz swoją wiedzę w kluczowych obszarach zarządzania czasem.
  • Poznasz nowoczesne metody, które przyspieszą realizację celów organizacji.
  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności, które wpłyną pozytywnie na efektywność pracy.

Aby zarejestrować się na wydarzenie wejdź tutaj:

Zapisz się na szkolenie →

Szkolenie on-line jest skierowane do Beneficjentów naszego projektu i oni mają pierwszeństwo w jego udziale. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom wszystkich organizacji pozarządowych w Polsce, dopuszczamy także możliwość uczestniczenia osób z innych NGO, nawet jeżeli nie są uczestnikami projektu LeaNGO. Wierzymy, że pomoże to Wam wszystkim w byciu jeszcze lepszymi i sprawniejszymi organizacjami.

Przekaż więc proszę tę informację także innym osobom, które znasz i które robią niesamowite rzeczy oraz chcą się rozwijać! Liczymy na Twoje wsparcie w tym aspekcie!

Życzymy Wesołych Świat i do zobaczenia na naszym wydarzeniu!

Pozdrawiam,
Paweł Wojtyczka