Rozpoczynamy rekrutację do projektu

W e-fektywni.org, dowiesz się jak profesjonalnie tworzyć projekty i zarządzać nimi, za pomocą nie tylko wiedzy, ale także narzędzi. Stając się uczestnikiem e-fektywnych, weźmiesz udział między innymi w:

  • szkoleniach,
  • mentoringu,
  • treningu interpersonalnym,
  • a także zrealizujesz autorski projekt pod okiem ekspertów.

Jeśli obszar zarządzania projektami to coś w czym mógłbyś się odnaleźć, zgłoś się do e-fektywnych i stań się masterem w tym zakresie!

Sprawdź Nasz HARMONOGRAM

Więcej informacji o projekcie na www.e-fektywni.org

Rekrutacja trwa do 24.04.2022

Nie czekaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy ⇒⇒

 Czego możecie się u nas spodziewać w projekcie?

Formularz zgłoszeniowy dla organizacji studenckich:

Zapisz się teraz!

Formularz zgłoszeniowy dla wszystkich spoza organizacji studenckich:

Zapisz się teraz!

Misja i działalność fundacji

Naszą misją jest tworzenie komfortowej przestrzeni, wspierającej młodych ludzi oraz organizacje pozarządowe w rozwoju, zdobywaniu kompetencji, doświadczaniu, poszukiwaniu, poszerzaniu horyzontów. Po to, aby działając bardziej efektywnie, byli jak najlepiej przygotowani by sprostać stojącym przed nimi wyzwaniom.

Poprzez swoje działania chcemy zadbać o dojrzałość intelektualną młodych ludzi, o ich rozwój i wsparcie w poznawaniu tego złożonego świata. Postanowiliśmy wspierać ich naszą wiedzą, doświadczeniem, a także otwartością i sympatią. Chcemy dać młodym ludziom wybór w ich decyzjach, pokazując różne ścieżki rozwoju, różne punkty widzenia, tak aby ostatecznie sami byli w stanie świadomie wybrać to, co jest dla nich najlepsze.

Nasz Zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Młodymi Ludźmi na wielu płaszczyznach – szkoleniowej, coachingowej, mentoringowej, a także trenerzy – specjaliści w swoich dziedzinach.

Obecnie nasze sztandarowe działanie to
e-fektywni.org
UczMy się tworzyć projekty

CZYTAJ WIĘCEJ O PROJEKCIE ⟶

Organizacje Pozarządowe posiadają ogromną siłę i chęci do zmiany świata na lepsze. A my chcemy je wspierać w prowadzeniu tych zmian, dzieląc się tym co sami mamy – swoim doświadczeniem i know how.